Personal tools
You are here: Home :: O stránkách
Document Actions

O stránkách

Obsah

Cílem stránek Křesťanství.net je poskytnout informace o křesťanství z pohledu křesťanů.

Katalog sborů

Pokud máte zájem o zařazení vašeho sboru či denominace do katalog místních sborů, kontaktujte nás prosím na adrese Tym@Krestanstvi.net.

Autoři

Co jsme zač je vidět z našeho kréda. Pokud bychom se měli nějak zařadit, tak věříme, že Ježíš je Bůh a že Bible je v otázkách víry nejdůležitějším zdrojem. Každopádně tento web není webem konkrétní denominace. I díky tomu, že sami navštěvujeme různé sbory různých denominací – BJB, CB, KS.

Pokud se chcete přidat, napište nám na adresu Tym@Krestanstvi.net

Systém

Publikační systém je založen na Plone 2.1 (nadstavba nad ZOPE).

Můžete se přihlásit (zaregistrovat). Pokud budete mít dostatečná práva, můžete vytvářit vlastní obsah, resp. editovat, mazat, kopírovat, přesouvat apod. Získáte také přístup k dalším informacím jako jsou naposledy změněné položky.

Pokud na vás systém bude mluvit anglicky (např. úplně nahoře budete mít you are here:...), je to tím, že ve svém prohlížeči máte nastaveno, že preferujete stránky v angličtině - stačí změnit na češtinu a už by všechny stránky a texty měly být v češtině.

Bible

Biblické citáty na těchto stránkách jsou použity z Nové Bible Kralické, Nový zákon dle 2. vydání (2000), Starý zákon většinou 1. verze. Více o projektu Nová Bible Kralická (Překlad 21. století).Za celý tým

Olda Auda